GAME HOSTİNG BÖLÜM KURALLARI

* Açılan konular aşağıdaki konu şablonuna uygun olmalıdır

*Firma konusu altında baltalama girişimlerine(Filesi kötü,desteği berbat v.s) cezai işlem uygulanacaktır bu tür konular için[ bu bölümü kullanınız.

* Firmalar tanıtım konularından sorumludur, konularda yazdıkları hizmetleri vermek zorundadırlar,

* Firmalar başka firmaları karalayan konular açamazlar,

* Firmalar hosting yetkilisi olmalarını sağlayan turkmmofirma.html isimli dosyayı silmeleri durumunda hosting yetkilisi ranklarını kaybedebilir ve/veya bir daha bu rankı alamayabilirler.

* Hiçbir firma kendi ys belgesi ile başkasına satış yaptıramaz, bu gibi durumlarda olaya karışan herkesin hosting rankı elinden alınır

* Firmalar yazılan maddelerden bazılarını siteleri üzerinde değiştirip koysalar dahi ilgili maddeler üzerinden işlem görürler. Ben kabul etmedim şeklindeki savunmalar dikkate alınmayacak ve her şartta forum kuralları üzerinden işlem yapılacaktır.

* Bir firma sadece bir konu açabilir.(Kampanya-duyuru vs bu konu altına eklenmelidir)

*Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

*Spam,Flood yapmak yasaktır.

*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

*Facebook sayfa/profil linki ve MSN adresi paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

*Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.

*20 Mesaja Sahip Olmayan Üyelerimiz Link Paylasımında Bulunamaz,Lütfen Dikkat Ediniz.
Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.Bu bölümde tanıtım yapan hiçbir firma ile ( sabitteki konular dahil ) en ufak ilgimiz YOKTUR. Bizim yaptığımız alıcı ve satıcıları bir araya getirmektir. Daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet almanızı sağlamaktır. Trmmo alıcı ve satıcı arasındaki alışverişlerde sorumlu, kefil ya da aracı değildir. Trmmo.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Alışveriş yapmadan önce firmayı iyice araştırmanızı öneririz.