*Bölümde Metin2 private serverlar'a ait resimleri paylaşabilirsiniz.Metin2 Türkiye serverine ait paylaşımlar Metin2 Ekran Görüntüleri - Screenshot bölümüne taşınacaktır.

*Ekran görüntüleri ile private server tanıtmak yasaktır.Yapılması halinde üye uyarılır ardından cezai işlemler uygulanır.

*Konu başlıkları konunun içeriğini anlatmalıdır.'' Resim 1,Resim 2,Resim 3,Pvp resimleri 1,pvp resimleri 2 '' gibi konular kapatılıp üye forumdan uzaklaştırılacaktır.

*Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

*Spam,Flood yapmak yasaktır.
*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).*Forumumuzun sahip olduğu kısa link hariç diğer sitelerin kısaltma linkleri koymak yasaktır.


*Skype iletişim bilgisi hariç diğer sosyal medya sitelerinin linklerini paylaşmak yasaktır.
Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.


*Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu (
) kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.

Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.