Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Toshiba, Tecra iş serisinin yeni üyesi R10’u tanıttı.

Mechul

Forum Üyesi
Katılım
19 Eki 2008
Mesajlar
64
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
35


Yeni şık ve gösterişli Tecra, aynı zamanda son derece dayanıklı. Dahili Mobil Genişbant Modülü gibi ileri yönetim ve iletişim özelliklerine sahip R10, üst düzey iş adamlarının hem taşınabilir hem de masa üstü kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Tecra ailesinin en yeni üyesi, sıvı dökülmesine dayanıklı klavyesi ve darbe korumalı tasarımıyla iç ve dış hasarları en aza indirgiyor.

Tecra R10 sağlamlık ve dayanıklılığın şıklıktan taviz vermeyi gerektirmediğini ispatlıyor. Yeni notebook yalnızca 28.7 mm kalınlığındaki gümüş renkli magnezyum zarif gövdesi ile yalnızca 1.97 kg ağırlığında. İleri EasyGuard özellikleri ile kullanıcılarına güvenlik, yönetilebilirlik ve sağlamlık sunuyor. Dahili parmak izi okuyucusuyla yüksek şifre güvenliği sağlarken, Intel’in Yönetim Teknolojisi uzaktan yönetimi kolay hale getiriyor.

Tecra R10 14.1” LED arka ışıklandırmalı ekran, WXGA+ ekran görüntüsü ve 320 GB veya 128 GB’a kadar SSD içeren SATA HDD’ye sahip. Intel Core2 çift işlemci teknolojisi 8GB’a kadar RAM destekli. Ayrıca 7.2 Mbps’a kadar veri akışı sağlayan dahili Mobil Broadband WWAN/3G modülü, WLAN, Bluetooth 2.1 + EDR, beş USB girişi ve bir eSATA/USB çoklu giriş sayesinde zengin iletişim özelliklerine sahip. Bir Express kart ve SD kart girişi harici cihaz ve aksesuarların kullanımını kolaylaştırıyor.

RoHS-uyumlu Tecra R10 kurşun, cıva ve diğer tehlikeli maddelerin kullanımını kısıtlayarak çevresel etkileri en aza indirgiyor. Göstergedeki LED ışıklandırmalar ve yeni CPU daha uzun pil süresi ve düşük enerji tüketimi sağlıyor.
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst