Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

The Textorcist bedava oldu

Mucosoft

İçerik Ekibi
Katılım
23 Haz 2015
Mesajlar
56
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Yaş
22
Zaman zaman bedava oyun dağıtan Epic Games yeni kampanyası ile birlikte The Textorcist oyununu ücretsiz hale getirerek oyuncuları sevindirdi. Oldukça ilginç bir konsepte ev sahipliği yapan oyun, eleştirmenlerin yarısı tarafından öneriliyor.

The Textorcist kısa süreliğine bedava oldu​

Her hafta paylaştığı ücretsiz oyunlar ile gündeme gelen Epic Games bu hafta The Textorcist oyununu ücretsiz hale getirdi. Oyuncular hemen oyunu kütüphanesine ekleyerek istedikleri zaman indirebilir ve oynamaya başlayabilir.
The Textorcist: The Story of Ray Bibbia Steam'de
Eleştirmenlerin yarısı tarafından desteklenen bir oyun olan The Textorcist, retro grafiklere sahip ilginç bir oyun. Oyun iki beynin de kullanılması gerektiği için oyuncuları daha çok zorluyor. Kullanıcılar bir taraftan yazı yazmaya çalışırken bir taraftan oyuna odaklanıp kurşunlardan kaçacak.
İlginç teması ile oyuncuların dikkatini çeken oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, 1.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, 250 MB depolama alanı ve DirectX 9.0c olarak yer alıyor. Önerilen sistem gereksinimleri ise Windows 10 işletim sistemi, 2 GHz işlemci, 4 GB RAM ve 250 MB depolama alanı olarak açıklanıyor.
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst