Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Sims 4 Genel Bir Bakış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahevsane

Forum Üyesi
Katılım
13 Kas 2012
Mesajlar
149
Tepkime puanı
0
Puanları
0
İsim
ECE
Uzun süredir beklenen TheSims4 çıkıtı! Bende uzun süredir bekliyordum ama sanırım TheSims4 Pets çıkana kadar indirmeyeceğim bu gün ise TheSims4'e genel bir bakış yapacağız

Maxis ve EA işbirliği ile hazırlanan The Sims 4, dün itibari ile piyasadaki yerini almıştı.Oyun piyasaya çıkar çıkmaz TechnoGame ekibi, The Sims 4'ün Türkçe yaması için şimdiden kolları sıvadı.


Türkçe yamanın başlangıcını duyuran ekip, yama ile ilgili ayrıntılı bilginin ilerde geleceğini ekledi ve The Sims 4'ün Türkçe yamasına ait birkaç görsel yayınlandı. Bu görsellere aşağıdan bakabilirsiniz. Türkçe yama ile ilgili gelişmeleri de buradan takip edebilirsiniz.


OYUNAKİ TÜRKÇE ÇEVİRİ DURUMU


[h=2]Çeviri Durumu:[/h][h=4]Oyun İçi: %25[/h][h=4]Karakter Oluşturma: %45[/h][h=2]Çevirmenler:[/h][h=4]Berker Atak[/h][h=4]Bilal Ön[/h][h=4]Isilwen Aldarion[/h][h=4]İnan Madak[/h][h=4]Kuzey Berat Osmanağaoğlu[/h][h=4]Mert Mesut Demir[/h][h=4]Tolga Dernek[/h][h=4][/h][h=1]The Sims 4′te yenilikler neler? [Türkçe Altyazılı Video][/h]

TheSims4'ün en ilginç hatalarından biri ise;

The Sims 4
‘ün enterasan bir hatası ile büyük tuvaletler, televizyonlar, koltuklar ve aklınıza gelen tüm obje menüsü altında yer alan objeleri dev boyutlara getirebilirsiniz. Şimdilik bir bug olarak ortaya çıksa da yamalar ve güncellemeler ile bu özelliği düzeltecekleri tam olarak bilinmiyor. İşte fotoğrafları :

[h=2] [/h]GÜNCELLENECEKTİR...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst