• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

S.S.S Gemi tiyatro'su

Lescon

Emektar
27 Haz 2012
20,304
1
38
25
İstanbul
İsim
İbrahim
Gemi Tiyatro'su nedir?

• Bu ortaklarımız ile anlaşmalı oyun içinde direk olarak çalışan bir çeşit "İzle kazan" promosyonudur. Nasıl çalışır: Kısaca "AKSİYON" tuşunu basın ve sizin için bir gösterim başlayacak.
Gemi tiyatro'sunu nereden bulabilirim?

• Gemi tiyatrosu limana girdikten sonra meyhanede bulunabilir.
Günlük ne kadar video izleyebilirim?

• Her gün için izleyebileceğiniz film sayısı sınırlıdır. Bu sınır ve video çeşitleri yaşadığınız ülkeye göre değişiklik göstermektedir.
İzlediğim videolar için ne kazanırım?

• Video izleyerek her zaman altın ve xp alırsınız. Aynı zamanda ara sıra elmas da kazabilirsiniz.
Videoları izleyemiyorum. Bunun nedeni nedir?

• Bazı adblockerlar (reklam engelleyici chrome-firefox eklentileri) videoları engelleyebilir. Lütfen videoları izlemeden önce bu reklam filtreleyicileri devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
  • Ne yazık ki ortaklarımızın her ülke için her gün yayında olan videosu yoktur. Bazen sizin için izlemeye hazır video olmayabilir. Bu durumda daha sonra tekrar deneyin.
Videoyu izledikten sonra hiç bir şey almadım/ya da video çalışmıyor.

• Bazen ortaklarımızın hazırlamış olduğu videolar hatalı olabilir. Eğer böyle bir durum farkederseniz lütfen Desteğe (Supporta) başvurun. Bunu ortaklarımıza ileteceğiz. Ne kadar ayrıntılı bilgi verirseniz (videonun içeriği+ ülke+ videonun süresi+ ekran alıntısı v.b)+ sorunun çözümü de o derece hızlanır. Bize yardım ettiğiniz için teşekkürler.