• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Point Blank Sohbet Konusu

Can B.

-
Global Admin
Konu Sohbet ve Video Paylaşım Adı Altında Açılmıştır../NG çektim sizce ne alıyım gibisinden/Sohbet Ediniz/Tartışmamaya Özen Gösterelim/Konuda link paylaşmayalım... Ayrıca bu konuda oyun içersinde çekmiş olduğunuz video ve resimleride paylaşabilirsiniz :)
Ek Olarak Resim Veya Videolarınızı Bu Bölümde Paylaşabilirsiniz TIKLA

Özellikle SPAM mesaj kasmak için gelecek olan arkadaşlar olucak. Arkadaşlar eğer öyle bir düşünceniz varsa sakın gerçekleştirmeyin. Çünkü forum kuralları gereğince gerekli cezayı alırsınız :) ..
Forum Kuralları Bu Konuda da Geçerlidir.
İyi Sohbetler
İyi Forumlar.

[w]Arkadaşlar konun açılmasının sebebi , mağlum bölümde sürekli olarak sizce ne alıyım arkadaşlar nasılsınız gibisinden açılmaması gereken konular açılıyor. Bizde bu konu sayesinde hem bölümün kirlenmesine engel olucaz , hemde güzel vakit geçiricez :) ..[/w]
[w]Arkadaşlar konuda kesinlikle ''Ben Point'de şu hatayı alıyorum ne yapmalıyım. Güncellemede donuyor ne yapıcam ?'' Gibisinden yardım isteklerinde bulunmayınız. Buraya cevap yazmak yerine direk YARDIM BÖLÜMÜ'ne konu açınız..[/w]

Şimdi düşündümde L11 ünvanı acık olan biris için 25.500'lük bir ng onun için yeterlidir zaten L11 karaktersiz adamlara tek atıyor karakterlilere 2 kerede bitiriyor bu yüzden chectacka ihtiyac yok.25.500 ng ile bir hızlı silah değiştirme alırsın o zaman onların işi biter :D

bertek41

Üye
Şimdi düşündümde L11 ünvanı acık olan biris için 25.500'lük bir ng onun için yeterlidir zaten L11 karaktersiz adamlara tek atıyor karakterlilere 2 kerede bitiriyor bu yüzden chectacka ihtiyac yok.25.500 ng ile bir hızlı silah değiştirme alırsın o zaman onların işi biter :D
l11 karaktersizlere tek atmıyor.

Geçen ay 120k ng çekmiştim aug a3 kriss turkey aug a3 es cheytac vs... aldım ama pişmanım kutu alıcam acaba ng geri dönüşü yapılabilrmi bilen lütfen yazsın....