• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Oyundaki Tüm Güverteler

Lescon

Onursal Admin
27 Haz 2012
20,304
25
İstanbul
Burda oyunda bulunan tüm güvertelerin hangi güverte yerine ve hangi gemiye uygun oldukları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ALT GÜVERTELER
(Kendi aralarında yer değiştirir.)Alt Kayın Güverte
(Her gemiye takılır. Dükkandan satın alabilirsiniz.)Alt Maun Güverte
(Her gemiye takılır. Dükkandan satın alabilirsiniz.)
Alt Sobek Güvertesi
(Her gemiye takılır. Sobek muharebe etkinliğinde gerekli puanı tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)ORTA BOY GÜVERTELER
(Kendi aralarında yer değiştirir.)Orta Boy Kayın Güvertesi
(Her gemiye takılır. Dükkandan satın alabilirsiniz.)
Orta Boy Maun Güvertesi
(Her gemiye takılır. Dükkandan satın alabilirsiniz.)
Orta Boy Panter Güvertesi
(Her gemiye takılır. Panter muharebe etkinliğinde gerekli puanı tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)ÜST GÜVERTELER
(Kendi aralarında yer değiştirir.)Üst Kayın Güverte
(Her gemiye takılır. Dükkandan satın alabilirsiniz.)
Üst Maun Güverte
(Her gemiye takılır. Dükkandan satın alabilirsiniz.)
Üst Dikenli Güverte
(Her gemiye takılır. Buthu muharebe etkinliğinde gerekli puanı tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Üst Fırtına Güvertesi
(Her gemiye takılır. Fırtına etkinliğinde dükkandan satın alabilirsiniz.)ÖZEL ve ETKİNLİK GÜVERTELERİ


Arena Ara Güvertesi
(Arenadan satın alınabilen gemilere takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. 3 'e 3 arenada gerekli puanı tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Birlik Güvertesi
(Her gemiye takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Bulunduğunuz ayı en yüksek yağma puanı ile bitiren birliğe o ayın 15. gününden önce katıldıysanız ay sonunda bir sonraki sıralamaya kadar dükkandan satın alabilirsiniz.)
Buzdağı Güvertesi
(Yalnızca "Buzgard 'ın Yumruğu" gemisine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Kış etkinliğinde dükkandan satın alabilirsiniz.)
Büyük Savaş Güvertesi
(Yalnızca "Katil Balina Savaş Fırkateyni" gemisine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. PvP puanı sıralamasında 1. sırada olduğunuzda dükkandan satın alabilirsiniz.)
Dehşet Güvertesi
(Yalnızca "Baba Ölüm I ve Baba Ölüm II" gemilerine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Cadılar bayramı etkinliğinde gerekli istila puanını tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
İşkence Güvertesi
(Her gemiye takılır ve yalnızca ön güverte statüsündeki güverteler ile yer değiştirir. Cadılar bayramı etkinliğinde dükkandan satın alabilirsiniz.)Kanlıay Güvertesi
(Her gemiye takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Dolunay etkinliğinde Kaçakçı koyunda en yüksek teklifi vererek satın alabilirsiniz.)
Kartal Pençesi
(Yalnızca "Demir kartal I ve Demir Kartal II" gemilerine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Muharebe etkinliklerinde Kartal madalyası karşılığında dükkandan satın alabilirsiniz.)
Korkunç Venüs Güvertesi
(Yalnızca "Gümbürdeyen Haset" gemisine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Sevgililer günü etkinliğinde gerekli istila puanını tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Mushussu Güvertesi
(Yalnızca "Ejderhanın Hiddeti" gemisine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Ejder etkinliğinde gerekli istila puanını tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Müthiş Gök Gürültüsü Güvertesi
(Her gemiye takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Anansi etkinliğinde gerekli puanı tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Ön Savaş Güvertesi
(Yalnızca kuru kafa ile alınabilen gemilere takılır ve yalnızca ön güverte statüsündeki güverteler ile yer değiştirir. Gerekli kurukafayı tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Sulusepken Güvertesi
(Yalnızca "Buz Yangını" gemisine takılır ve hiçbir güverte ile yer değiştirmez. Kış etkinliğinde gerekli istila puanını tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
Resif Güverte
(Her gemiye takılır ve yalnızca ön güverte statüsündeki güverteler ile yer değiştirir. Büyük korsanlar turnuvası etkinliğinde gerekli muharebe puanını tamamladıktan sonra dükkandan satın alabilirsiniz.)
 
Üst