• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

OS X El Capitan Beta 2 Yayınlandı!

Ali Mert DUMAN

Onursal
2 Mar 2013
31,723
24
[h=3]Apple, WWDC 15 açılış sunumunda tanıttığı OS X El Capitan 10.11 için ikinci beta sürümünü yayınladı. iOS 9 Beta 2 ile birlikte yayınlanan güncellemenin detayları haberimizde.[/h]8 Haziran'da düzenlediği özel sunum ile WWDC 15'in başında iOS 9,watchOS 2 ve OS X El Capitan 10.11 ile karşımıza çıkan Apple, etkinliğin hemen ardından yeni duyurduğu işletim sistemleri için ilk geliştirici betalarını yayınlamıştı.

Apple Geliştirici Merkezi'nden yayınlanan beta sürümleri ile yeni işletim sistelerini görücüye çıkaran Apple, 15 gün sonra iOS 9, watchOS 2 ve OS X El Capitan 10.11 için yeni beta sürümlerini yayınladı.
İlk olarak Over-The-Air (OTA) olarak yayınlanan güncellemeler ile Apple, son yıllarda alıştığımız 2 haftada bir yeni beta periyoduna devam edeceğinin sinyallerini verdi.
Safari'ye eklenen yeni özellikler, yenilenmiş Notlar uygulaması, pencere yönetimi ile ekran bölme gibi yenilikler ile karşımıza çıkan OS X El Capitan 10.11'i bu ufak değişikliklerin dışında OS X Yosemite 10.10'un daha kararlı hali olmayı hedefliyor.
Yayınlanan ilk beta sürümü ile bu yolda ilk adımları atan OS X El Capitan 10.11 için yayınlanan ikinci beta sürümü ilk bakışta performansa yönelik olarak görünüyor ancak ilerleyen saatlerde yenilikler bulursa haberimize ekleyeceğiz.
shiftdelete
 
Üst