• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

ÖrümcekOyun Script Kurulum Sırasında Oluşan Hata (YARDİM)

penez

Üye
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim! :tesekkur:
ben web sitemde Örümcek Oyun Scripti Kullanıyordum! fakat web sitemin ödeme günü Geçmişti :(
yeni Bir Site Açtım Ve Hosta Bağladım bu sefer Ücretsiz Kurdum Maddi Durumum Kötü :(
bunu dot.tk Adresinden Kayıt oldum Neyse Asıl Sizden İstedigim Yardıma Geçeyim :) <3
Siteme Firezilla Aracı İle Örümcek Flash Oyun Scripti | Ücretsiz PHP-MYSQL Flash Oyun Scripti Bu Kısımdan İndirdigim dosyaları Siteme Attım Kurulumu Başlattım step-5 Kısmında DB Bağlantı Hatası Alıyorum. Fakat Tüm Bilgileri Doğru Bir Şekilde Ekledim.
Arkadaşlar Yardımıza Çok İhtiyacım Var Şimdi'den Teşekkürler :) Alıntı Yaparak Cevaplarsanız Sevinirim Öbür Türlü Girmeyi Bilmiyorumda :D

- - - Updated - - -

Yardim Edecek Birisi Yokmu Abi Yaaa :'(

#Lyon

Üye
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim! :tesekkur:
ben web sitemde Örümcek Oyun Scripti Kullanıyordum! fakat web sitemin ödeme günü Geçmişti :(
yeni Bir Site Açtım Ve Hosta Bağladım bu sefer Ücretsiz Kurdum Maddi Durumum Kötü :(
bunu dot.tk Adresinden Kayıt oldum Neyse Asıl Sizden İstedigim Yardıma Geçeyim :) <3
Siteme Firezilla Aracı İle Örümcek Flash Oyun Scripti | Ücretsiz PHP-MYSQL Flash Oyun Scripti Bu Kısımdan İndirdigim dosyaları Siteme Attım Kurulumu Başlattım step-5 Kısmında DB Bağlantı Hatası Alıyorum. Fakat Tüm Bilgileri Doğru Bir Şekilde Ekledim.
Arkadaşlar Yardımıza Çok İhtiyacım Var Şimdi'den Teşekkürler :) Alıntı Yaparak Cevaplarsanız Sevinirim Öbür Türlü Girmeyi Bilmiyorumda :D

- - - Updated - - -

Yardim Edecek Birisi Yokmu Abi Yaaa :'(

db hatası alıyorsan veritabanı kurmamıştırsın. Veri tabanı kur yapamazsan teamwiever ver özelden yaparım.