Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Nasıl Kolay Yoldan Guardian Set Alınır? [1 Dakikada] [Video] | Tekrardan Düzeltildi

MirkelamElestir

Forum Üyesi
Maalesef yine aynı siz deneyebilir misiniz acaba şuan sorun olmazsa ?

kadir77888a

Forum Üyesi
kill your self yapınca hiçç birşey olmuyorr çözüm var mı ?

Interstellar

"Kime ne yaşattıysanız, bir gün aynısını yaşamanız
Emektar
İsim
Mehmet K.
Kontrol ediyorum arkadaşlar sakin.

Interstellar

Emektar
İsim
Mehmet K.
Şu an normal konudaki anlatım ile yapınca işe yaramıyor, başka bir çözüm bulamazsam konuyu kilitleyeceğim. Çözüm yolu arıyorum...

MirkelamElestir

Forum Üyesi
Hocam ben bir çözüm yolu buldum Anlatayım isterseniz

- - - Updated - - -

Şimdi o buton işlev görmüyor o yüzden boşveriyoruz onu yapacağımız şey videodaki gibi gerekli butonları tikleyip oyuna girmek 5.000 puana ulaşmak ardından burası önemli çünkü god mode u en son kaldırmazsanız atıyor. tüm tickleri kaldırıyoruz en son god mode un kini kaldırıyoruz bu şekilde ilerleyince beni yavaş yavaş kestiler oyun sonlandı ödülümü aldım. :)

Interstellar

Emektar
İsim
Mehmet K.
Hocam ben bir çözüm yolu buldum Anlatayım isterseniz

- - - Updated - - -

Şimdi o buton işlev görmüyor o yüzden boşveriyoruz onu yapacağımız şey videodaki gibi gerekli butonları tikleyip oyuna girmek 5.000 puana ulaşmak ardından burası önemli çünkü god mode u en son kaldırmazsanız atıyor. tüm tickleri kaldırıyoruz en son god mode un kini kaldırıyoruz bu şekilde ilerleyince beni yavaş yavaş kestiler oyun sonlandı ödülümü aldım. :)

Bu çözüm yolu yorumunuzu okumadan önce aklımdaydı :) Konuya eklendi, sağolun yinede.

Diğer hilelerin tikini kaldırmanıza gerek yok. "Reverse Kill" ve "Godmode" özelliklerinin tiklerini kaldırsanız yeterli olacaktır. Sadece "Godmode" tikini kaldırmanız durumunda, robotlar size saldırdığında "Reverse Kill" özelliği hala açık olduğu için oyundan atacaktır. Konunun en üstünde çözüm verildi.

Ropy KF

, Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır.
Onursal
Teşekkürler.

Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol