Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Minecraft Benzeri Kaliteli Oyunlar

Mucosoft

İçerik Ekibi
Katılım
23 Haz 2015
Mesajlar
56
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Yaş
22
Bilindiği üzere minecraft günümüzün popüler oyunları arasında yer alıyor. Bu oyuna benzer kaliteli birçok oyun bulunuyor. Bu konuda sizlere minecraft benzeri simülasyon ve gelişim tarzı kaliteli oyunlardan bahsedeceğiz.

minecraft Benzeri Kaliteli Oyunlar​

Bu oyunlardan ilki henüz tam sürümü çıkmayan ve gelişmeye devam eden Satisfactory olarak karşımıza çıkıyor. Fabrika kurma ve geliştirme oyunu olan Satisfactory, adeta minecraft’ın teknik modlu halini anımsatıyor. Gerçekçi grafiklerle güzel bir dünyada ürünleri işletip fabrika kuracağınız bu oyun, hayal dünyanıza göre gelişecek.
Bir diğer oyunumuz Factorio olarak karşımıza çıkıyor. Bu da bir fabrika kurma oyunu. Özellikle minecraft teknik mod paketi oynayanlar veya şehir geliştirmeyi sevenler fabrika kurma ve geliştirme oyunu olan Factorio oyununu da beğenecek. Oyundaki amacınız karakterin kendi gezegenine gitmesi için kaynakları işlemek ve gelişmek.
minecraft’a benzeyen bir diğer oyun ise Roblox olarak karşımıza çıkıyor. Yapı yap, oyunları keşfet ve kendin kodla. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden Roblox, günümüzde halen oynanıyor.
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst