Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Minecraft 20W46A özellikleri

Mucosoft

İçerik Ekibi
Katılım
23 Haz 2015
Mesajlar
56
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Yaş
22
Her hafta yeni güncelleme paylaşarak oyuncuları sevindiren Mojang Studios, bu hafta da 1.17 için yeni bir önizleme sürümü paylaştı. Her sürümde minecraft’ı daha da geliştiren firma, bu sürümde de birbirinden güzel yenilikler ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

minecraft 20W46A özellikleri duyuruldu​

minecraft 1.17’nin ilk sürümü olan 20W45A ile birlikte oyuna birçok blok eklenmişti. Bu sürüm ile birlikte oyuna kar tozu eklendi. Kar tozunun birçok özelliği bulunuyor. Bu özelliklerden birisi kar tozunun içine girildiğinde soğuktan donarak ölme işlevinin olması.
Bir diğer özelliği ise deri bot giyildiğinde kar tozunun üzerinde durulabilmesi. Bunun yanı sıra kar tozunun içinde soğuktan donmamak için tam deri set giyilmesi gerekiyor. Kar tozu ile bilinmesi gereken bir diğer detay ise kar yağdığında kazanın kar ile dolması ve biriken karın kova ile toplanması.
minecraft 20W46A sürümünün yenilikleri arasında doku değişiklikleri de yer alıyor. Bu sürüm ile birlikte oyuna bir önceki sürümde eklenen birçok yeni bloğun dokusunda değişiklikler yapıldı.
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst