Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Metin2 oyununun sonu mu geldi?

Mucosoft

İçerik Ekibi
Katılım
23 Haz 2015
Mesajlar
56
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Yaş
22
Zamanın popüler oyunlarından olan metin2 artık bitti mi? Bu dönem kapandı mı? Günümüzde halen metin2 oyunu oynansa da eski günlerindeki gibi kalabalık bir şekilde yer almıyor. metin2, 2005 yılında piyasaya sürülen bir MMORPG oyunu. Çeşitli görevler ile oyuncuların kendini geliştirebildiği bu oyun, Asya kültürüne de sahip olmasıyla biliniyor. Birçok ödüle layık görülen metin2 oyunu için yolun sonu mu görünüyor?
Son dakika: Sır ölümün ardından Metin 2 bağımlılarından şok itiraflar

metin2 oyunu artık bitti mi?​

metin2 oyunu günümüzde geliştirilmeye devam edilen bir oyun. 2011 yılından beri Webzen firmasına ait olan MMORPG oyununun Türk temsilcileri de bulunuyor. Oyun bazıları için her ne kadar bitse de halen oynanmaya devam edilen nadir oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun günümüzde bu şekilde tabir edilmesinin nedeni oyuncu sayısının eski günlerindeki gibi coşkulu olmaması ve gittikçe azalması.
Oyunun eskisi gibi canlı olmamasının bir diğer nedeni ise oyuna daha çok eski neslin ağırlık vermesi ve yeni neslin farklı oyunlara yönelmesi. Bu durum da oyunun kitlesini gittikçe azaltsa dahi halen oyunu oynayan kitle bulunuyor.
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst