Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Kullanıcı Arayüzü

Effective

Valar Morghulis
Emektar
Katılım
31 May 2013
Mesajlar
20,334
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
21
Konum
Karabük
İsim
Oğuzhan
  1. 1. MİNİ HARİTA : Mini harita oyuncuların yerlerini koordinatlarla gösterir. Aynı zamanda NPCleri, canavarları, kabile üyelerini ve grup üyelerini de gösterir.
  2. 2. MENÜ : Ekranın sağ alt köşesindeki dişli ikonuna tıkladığınızda, tıklayarak karakter ve oyun hakkında daha fazla detay görüntüleyebileceğiniz bir liste görünecektir.
  3. 3. OTO SLOT : Oyuncular Oto Slotlara yetenek veya silah ekleyebilirler. Bir canavara çift tıkladığınızda, o slottaki yetenek veya silah canavara sürekli ve otomatik olarak kulanılır.
  4. 4. YETENEK ÇUBUĞU :Oyuncular yetenek çubuğuna yetenekler atayabilir, ve ilgili kısayol tuşları ile kullanabilirler. Başlangıçta, sadece 2 yetenek çubuğu görüntülenir fakat gizlenmiş iki yetenek çubuğu daha bulunmaktadr. Bu çubukları göstermek için, CP ve MP çubuklarının her iki yanında yer alan küçük oklara tıklayabilirsiniz.
  5. 5. BUFF İKONLARI : Karakterin mevcut buffları ikonlarla görüntülenir. Buffları bu ikonlara sağ tıklayarak iptal edebilirsiniz.
  6. 6. TEC ÇUBUĞU : Bir üst seviyeye geçmek için ne kadar tecrübe puanınız kaldığını gösterir.
  7. 7. SOHBET PENCERESİ : Bu pencereden diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi için Rehber bölümüne baabilirsiniz.
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst