• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Koronavirüste son durum

Mucosoft

İçerik Ekibi
Çin’in Wuhan kentinde 2019 yılından sonra yayılmaya başlayan koronavirüs, etkisini arttırmaya devam ediyor. Pandemi döneminde yaşanan ekonomik kriz yalnızca aileleri değil aynı zamanda teknolojik ürünlerin fiyatlarının artması ile oyuncuları da etkiledi.

Koronavirüs rekor üstüne rekor kırıyor!​

51 milyon vaka sayısının aşıldığı dünya genelinde 1.2 milyonun üzerinde ölüm gerçekleşmiş durumda. En çok vaka sayısına sahip ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Brezilya, Fransa, Rusya ve İspanya yer alıyor. Vaka sayısında ciddi bir şekilde artış yaşayan ülkeler arasında ise ABD, Fransa, Rusya, İspanya ve Birleşik Krallık yer alıyor.
Koronavirüs hakkında merak edilenler… Zarf ve paketlerden virüs bulaşır mı?
Dünya genelinde günlük vaka sayısı rekoru 600.000 civarında yer alıyor. Bazı ülkelerde günlük vaka sayısı 100.000’in üzerinde. Türkiye’de ise 2.500’ün üzerinde seyrediyor. Türkiye’de toplam vaka sayısı 395.000’e yaklaşmış durumda. Ölüm miktarı ise 11.000’e yakın bir konumda. Amerika Birleşik Devletleri’nin günlük vaka sayısı rekoru 132.000’in üzerinde iken toplam vaka sayısı 10 milyonun üzerinde, ölüm sayısı ise 238.000’in üzerinde yer alıyor.
 
Üst