• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Fifa World Error numarası Hatası, Sorunu ( Çözümü )

AMİRAL2

Zaman Herşeyin İlacıdır. ∞ Misyonsuz Patron ♥
Emektar
Fifa World Error: numarası, Sorunu ( Çözümü ) başlıklı makalemizle karşınızdayız. Oyunu yüklerken veya güncellerken oluşan hatarda origin tarafından size bildirilen eror numaralarının çözümü için bu sayfayı oluşturduk. Karşılaştığınız hatalarda size verilen numaraları bize bu sayfa üzerinden iletirseniz en kısa zamanda sorununuzu çözümlemek için çabalayacağız.
Origin üzerinden FIFA World oyununu indirirken veya güncellerken bu hatayı alıyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları takip ederek incelememiz için bize bildirin.
[h=2]Fifa World Error numarası Hatası, Sorunu ( Çözümü )[/h]1. Adım: Origin programını açarak sol üst menüde yer alan “Help” sekmesinden “Origin Error Reporter” seçin

2. Adım: “Type of Error” açılır menüsünden “Downloading Games” seçtikten sonra açıklama kısmına “I get error 196613:206 when downloading FIFA World” yazıp (Dikkat: Farklı rakamlı bir hata mesajı alıyorsanız lütfen o rakamları yazın) en altta yer alan kutucuğu işaretleyin ve “Send Report” butonuna tıklayın.

3. Adım: En son olarak ise bu altta yer alan ekranı kaydedin ve Report ID numarasını yorum olarak yazın.