Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Dynasty Warriors Online BİLGİ

sanabesananauc

Forum Üyesi
Katılım
17 Haz 2013
Mesajlar
812
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Ankara
İsim
Elif Kartal
[h=2]Dynasty Warriors Online[/h]Dynasty Warriors Çevrimiçi Ortaçağ Çin’de bir 3D fantastik MMORPG kümesidir. Oyuncular hem hızlı, canlı aksiyon, taktik oyun içeren büyük savaşlara katılabilir.Üç Krallık döneminde Çin’in kontrolü için savaş! Epik katılmak, büyük ölçekli, DWO içinde savaşlar aşamalı!
Oyun Firması: Aeria Games
Oyun Popülerliği: Orta
Grafik: Orta Kalite
Oyun Turu: MMORPG
Zorluk Derecesi: Düşük
PvP: Faction Savaşlar
Dosya Boyutu: ~ 1.870 mb
Artıları: + Gerçek zamanlı mücadele. Düşman ordularını ile + Savaşı. + Taktik oyun, orduları yönetmek. + Çeşitli silah ve öğeleri.
Eksileri: – Uzun öğretici süreci. – Sınırlı kalıcı dünya elemanları. – Poor arayüzü. – Oyun tekrarlayan alabilirsiniz.


[h=2]Dynasty Warriors Online Nasıl Oynanır?[/h] Dynasty Warriors Çevrimiçi Genel Bakış
Dynasty Warriors Online ünlü kesmek – ve – eğik çizgi konsol serisinin MMORPG sürümüdür. Birçok Asya MMORPG gibi , DWO Üç Krallık döneminde ayarlanır , ancak bu kez oyuncular düz harekete atlayabilirsiniz. Dynasty Warriors Çevrimiçi oyuncular her salıncak ile düşman ordularını aşağı çarpıcı olacak hızlı tempolu mücadele vardır . Her silah türü, erişim , güç ve hız gibi farklı istatistikleri , vardır . Oyuncular silah kullanmak ve yükseltmek için hangi karar vermelisiniz . Orada oyunda PvE ve PvP içeriği bir ton , ancak konsol sürümleri gibi , savaşlar kendilerini instance . En fazla yirmi dört kullanıcıların savaşta yer alabilir ve her takım üsleri yakalamak ve mümkün olduğunca çok sayıda düşman öldürmek için birlikte çalışmalıdır .
Gruplar – Wei , Shu , Wu
Oyun Modu :
Yakın dövüş – 4v4 kavga etkileyen sonuçlarına göre her katılımcının’ Melee ‘ puan . Yakın dövüş maçları kazanan takımın hizip doğru Çatışma puan kazanın .
Showdown -büyük ölçekli PvP savaşları . 12 kadar oyuncu iki takım kendi hizip için Çatışma puan kazanmak için bir mücadele . Bireysel kavgası puanları etkilenmez.
Kampanya – rütbe Lt Binbaşı veya daha yüksek oyunculara sadece açık . Karşı kuvvet fethetmek gerekir iken bir takım bir şehir üzerindeki hizip kontrol savunmak gerekir .
Mock Battle – Hızlı ısınma maç . 4v4 kadar savaşlarda kendi hizip oyuncular ile mücadele . Seyirci de izin , ancak Mock Savaş sonuçları tek tek sıralaması etkilemez.
Arena – bireysel sıralaması endişesi olmadan oyuncu veya rakip gruplar Mücadele . Çatışma Puan tehlikede hala . 

luxu

Forum Üyesi
Katılım
27 Haz 2014
Mesajlar
943
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bilgi için teşekkürler...
 
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst