Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

BlackShot HESAP - ALIM-SATIM Bilgilendirme

TRiB3CA

Forum Üyesi
İsim
Ömer
Havale ile char alıcak ve satacak arkadaslar bu konuyu sizi uyarmak ve bilgilendirmek için actım...

Havale ıle char alırken karakterı aldıgınız kısıden kesınlıkle sıfre degıstırmesını ısteyın ıd ve sıfre alın charı gorun sonra sıfresını degıstırmesını ısteyın aksı taktırde asla ve asla para yollamayın.Yoksa canınız yanar arkadaslar yeni bır dolandırıcılık seklı acıklıyorum sıze bunu unutmayın ve herkeze guvenıp paranızı yollamayın...

Charı anlasıp aldıgınız sahıs parayı yatırdıgınız kısıden harıc baska bırı cıkıyor ortaya parayı yatırdıktan sonra Diyor ki char sahıbı bendım arkadasım sana yanlıs fıyat solemıs Ornek ; (bır mıktar daha para yollaman gerek) dıyor.Siz yok kardes o zaman paramı gerı verın dedıgınız zaman da arkadasım madur durumdaymıs borcu varmıs ıcrası varmıs bole bısey yapmıs gıbı seyler soluyolar paranızı en kısa zamanda verıcez gıbı seyler soluyorlar sızı ugrastıyorlar oda paranızı alabılırsenız tabı adamlar kacmıyor telefon kapatmıyolar veya ters bısey demıyolar verecegız dıyolar ama sızı madur edıyolar arkadaslar lutfen bu konuda dıkkatlı olun havale ıle char alıcaksanız karsınızdakının char sahibi oldugundan kesın olarak emın olmak ıcın ıd ve sıfre alın ve sıfreyı degıstırsın ve tekrar deneyın sıfreyı gırmıyor ıse para yatırın eger bı yamuk olursa o zaman onun caresıne bakarsınız ama onlara acık kapı bırakmayın ve dıkkat edın bu sadece bılgılendırmedır dıkkate alıp almamak sıze kalmıs bu serefsızlere dıkkat edın sonra canınız yanmasın

Havale ıle char alımları rısklı ve her zaman yuzyuze alısverıs en temız ve guvenlısıdır.Ama alan arkadaslar dıkkat edın ve bunu unutmayın. Telefon içinde geçerlidir.

DİPNOT : HİÇ TANIMADIGINIZDAN ALIŞVERİŞ ASLA YAPMAYIN. MUTLAKA ONU ÖNCEDEN TANIMIŞ VEYA MUNASEBETİNİZ OLMUS BİRİNDEN YAPIN ODA GÜVENEREK.

teşekkür eden eller dert gormesın...
Herkeze iyi forumlar....

h4nk

Forum Üyesi
İsim
Kerim
Güzel Çar iyi satışlar :)

TRiB3CA

Forum Üyesi
İsim
Ömer
önemli değil :)