• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Android İçin En İyi MMORPG Oyunlar

Onur C.

Yönetici

Android için en iyi MMORPG oyunları 2020​

Era of Legends​

en iyi MMORPG oyunları 2020

101XP’nin yapımcılığını üstlendiği çok gelişmiş bir dünyayı oyuncularına sunan Era Of Legends, ejderhalar, zindanlar ve klanlar gibi farlı oyun içi içerikleriyle dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlar arasındaki Era Of Legends, farklı uzmanlık alanlarına sahip 8 ayrı sınıftan oluşuyor.
Savaş sisteminin en başarılı halini, oldukça basit kontrollerle bulabileceğiniz oyun, Android cihazınızda olması gereken oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor.
Era of Legends’i buradan indirebilirsiniz.

Aurcus Online​

en iyi MMORPG oyunları 2020

Asabimo yapımı olan Aurcus Online, oynaması basit bir oyun olmakla birlikte, oyun konsepti oldukça derin. Dünyanın en iyi Android MMORPG oyunları arasında zaman zaman kendine yer edinen Aurcus Online, oyun içerisinde oyuncunun karakterini dilediği gibi donatmasına izin veriyor.
Öncelikle sınıf ve karakter ayarlaması yapıldıktan sonra, macera dolu bir eğlenceye başlayabilirsiniz. Aldığınız görevleri her tamamladığınızda elde edeceğiniz puanlar, oyun karakterinizi daha donanımlı hale getirip güçlenmenize yardımcı olacaktır.
Aurcus Online’ı buradan indirebilirsiniz.

Black Desert Mobile​

en iyi MMORPG oyunları 2020

Dünya genelinde bir popülerliğe sahip olan Black Desert Mobile, Pearl Abyss’in geliştirmiş olduğu MMORPG oyunlarından biridir. Korkunç savaşlara girip başarı elde etmek için mücadele vereceğiniz oyun içerisinde hayvanları evcilleştirme ve balıkçılık yapma gibi hikayeleri de bulabilirsiniz.
Android için en iyi MMORPG oyunları arasındaki Black Desert Mobile içerisinde, 5 ayrı oyun sınıfı bulunuyor ve görevleri tamamladıkça karakterinizi daha iyi konuma getirmenize imkan sunuluyor.
Black Desert Mobile’ı buradan indirebilirsiniz.

Mobile Royale​

en iyi MMORPG oyunları 2020

Birçok popüler oyunun geliştiricisi olarak bilinen IGG’nin geliştirmiş olduğu Mobile Royale, üç boyutlu grafikleri ve eşsiz efektleriyle sevebileceğiniz oyunlardan biri. Tüm oyuncuların aynı sunucuda yer aldığı oyunda, kendi şehrinizi geliştirerek oluşturacağınız klanlarda ticaret yaparak kazanç sağlayarak ordunuzu kurabilirsiniz.
Oyunda aynı zamanda konumunuza uygun herhangi bir loncaya katılarak, burada kendi ittifakınızı da kurabilirsiniz.
Mobile Royale’i buradan indirebilirsiniz.

Old School RuneSpace​


Old School RuneScape, Jagex tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrim içi rol yapma oyunudur. Android telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan oynadığınızda oyunlar arasında senkronizasyon yapabileceğiniz Old School RuneSpace, içerisinde yüzlerce farklı görev bulabileceğiniz bir oyundur.
Bosslar, canavarlar ve ejderhalarla dolu bir oyun ücretsiz olsa da alacağınız ücretli abonelik ile daha fazla özelliği kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.
Old School RuneSpace’i buradan indirebilirsiniz.

Adventure Quest 3D​


Kendi karakterinizi oluşturarak oynamaya başlayabileceğiniz oyun, aldığınız görevlerde düşmanlarınızı ortadan kaldırarak tecrübe puanı kazanmanızı sağlıyor. Kazanacağınız tecrübe puanlarıyla karakterinizi daha donanımlı hale getirebileceğiniz Adventure Quest 3D, 2020’nin Android için en iyi MMORPG oyunları arasında yer alıyor.
Adventure Quest 3D’yi buradan indirebilirsiniz.
 
Üst