• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

Adobe Photoshop 2021 özellikleri

Mucosoft

İçerik Ekibi
Adobe, her yıl yeni sürüm ile daha da gelişiyor. 2021 yılı ile birlikte ortaya koyduğu yeni sürüm pek çok yapay zeka özelliği ile desteklenmiş durumda. Bu da tasarımcıların işini kolaylaştıracak.

Adobe Photoshop 2021 güncellemesinin özellikleri​

Uygulamaya eklenen desen önizleme sistemi ile birlikte desenin nasıl göründüğü öğrenilebilir ve gerekirse önizleme ekranında düzenleme yapılabilir. Bunun yanı sıra gökyüzü değiştirme özelliği de yazılıma eklenen bir diğer yenilik. Bununla birlikte artık uygulama otomatik olarak gökyüzünü tespit edip istenildiği şekilde güncelliyor.
Siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek artık yeni araç sayesinde tek tıkla yapılabilecek. Bu sayede tasarımcı çok fazla uğraşmadan kolay bir şekilde çalışmasını geliştirebilir hale gelecek.
Adobe Photoshop 2021 ile birlikte gelen bir diğer yenilik yüz düzenleme özelliği oldu. Henüz tam sürüm olarak çıkmayan bu özellik bazı hatalar yapabiliyor. Yüz gençleştirme, yüz duygusunu değiştirme, yüzü sağa ve sola çevirme gibi birçok özelliğin yer aldığı bu araçta eğlenmek mümkün.
 
Üst