Neler yeni
  • Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

9 Dragons İnceleme

Squatch

, "Ne zaman hayata tutunmaya çalışsak, hep mahrem
Emektar
Katılım
16 Ocak 2016
Mesajlar
2,843
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
21
Konum
Sakarya
İsim
Hasancan

9Dragons, dövüş sanatlarını konu alan, nitekim nadir bulunan MMO oyunlarındandır.Peki 9Dragons nasıl bir oyundur ve bizlere neler vaad ediyor?Dövüş sanatları dünyasına girin!Oyuna girip özel karakterinizi yarattıktan sonra kendinizi Ming Hanedanlığıdönemindeki eski Çin‘in tozlu yollarında dolaşırken bulacaksınız. Karşılaştığınız insanlarla konuşarak ortamı ve gizemli güçleri keşfedeceksiniz.Kung Fu öğrenin!Oyunda seyahatleriniz sırasında yeme, içmeve meditasyon gibi bazı ana gereksinimler duyacaksınız ki bu üç gereksinim karakterimizin temelini oluşturuyor. Ama bu tehlikeli 9Dragons dünyasında Kung Fuöğrenmekten daha önemli başka birşey olamaz. Yerel bir eğitmen bularak mümkün olduğunca çabuk dövüş sanatları öğrenmek isteyeceksiniz. Hayatta kalabilmenizin tek yolu da bu.

Ana Clanlardan birine öğrenci olarak katılın!Biraz Kung Fu öğrendikten sonra bir clana katılmanız, sizi eğitecek bir usta bulmanız ve gerçek eğitime başlamanız gerekiyor. Oyunda 9 ana clan bulunmakta ve her biri gerçek tarihi clanlara dayanmaktadır. Başlangıçta yeni oyuncuların katılabileceği clanlar: The League of Beggars, Shaolin, Wu-Tang Clan, Heavenly Demon, The Brotherhood of Thieves ve Sacred Flower. Ustalıkta belirli bir seviyenin üzerine gelenler daha gelişmiş olan 3 clan’dan birine katılmaya hak kazanırlar, bunlar: The Union of Noble Families, The Disciples of Iron Fist ve Black Dragon Clan

Bir Clan’a katıldıktan sonra Ejderha Yolu görevlerine başlayacak ve benzersiz karakterlerle karşılaşacak, zorlu görevlere katılacak ve daha önce hiç görmediğiniz korkunç yaratıklarla karşılacaksınız.

Savaşlarda kendinizi test edin!Bulunduğunuz bölgedeki yaratıklar ve düşmanlar savaşabilmeniz için size uygun değilse hala yeteneklerinizi test edebilmeniz için clan savaşlarında seviyenize uygun diğer karakterler ile savaşabilirsiniz. AyrıcaDüello aktivitelerinde diğer oyuncular ile karşılıklı dövüş (PvP) yapabilirsiniz.Oyundaki bu yolculuğunuz sırasında dostlar, düşmanlar, öğretmenler ile karşılacaksınız. Yapımcı firma tarafından oyundaki mekanlar, görev ve özel aktiviteler eklenerek devamlı olarak değişmekte ve güncellenmektedir. 
Son düzenleme:
Türkiye'nin en büyük oyun forumu Kayıt ol
Üst