• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

5 mart balık burcu kadını

#Enes

Bizi bilen bilir , bilmeyende kendisi gibi bilir!
Emektar
Sevgili Balıklar, saat 07:43 itibariyle etkili olacak Merkür-Mars görünümü, yeni bir şeyler yapmak, tecrübenize uygun iş alanlarında kendinizi göstermek arzunuzun işaretçisidir. Sizi zorlayan fiziksel ve ruhsal sıkıntılarınızı bu istek ve kararlılıkla aşabilirsiniz. Uzun süredir hazırladığınız projeleri yürürlüğe koyabilirsiniz.
5 Mart saat 12:23-22 Mart saat 02:19 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, ev-ailevi-yerleşim-ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde kişisel kararlarınızı gözden geçirmeniz ve bunu gerçekçi bir şekilde yapmanız gereken zaman dilimidir. Merkür burcunuzda, gereğinden fazla özverili davranmaya, sevdiklerinize aşırı düşkünlüğünüz nedeniyle iyi niyetinizin kullanılmasına yol açabilir. Lütfen bilinçli olunuz. Bu süreç home-ofis tarzı çalışanlar, yeni bir yere taşınmayı düşünenler, evle alakalı değişiklik düşünenler, aileyi ilgilendiren kararlar vermek isteyenler için önemli bir zamandır. Ancak her ayrıntının gözden geçirilmesinde yarar vardır. Mistik konularla ilgili çalışanlar, sanatçılar, dansçılar, müzisyenler, şairler için ilham gücünün yüksek olduğu bir zaman dilimidir.
Saat 18:05-18:22 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde işlerinizi yerli yerine koymakta zorluklar yaşanabilir. Bu zorlukların altında yatan nedenler bazen sizin bakış açınızdan kaynaklanabilir veya durumun hassasiyeti böyle düşünmenize yol açabilir. Konu her ne ise, öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, neyin üzerinde yürüdüğünüzü bilmenizdir. Bazen aklımızın onaylamadığını, yüreğimiz ister. Fakat gönlümüz tatmin olmaz. Bunun için şöyle bir etraflıca incelmemekte yarar var.
Saat 18:22 itibariyle etkili olacak, Ay-Kova burcu geçişi, yeniliklerde bulunabilme, değişimler yapabilme cesaret ve kararlılığımızı yükseltir. Şöyle bir geriye dönüp, eski deneyimlerinizin ışığı altında hayatınızı bir düşünürsünüz. Ve anlarsınız ki, aslında yaşananların tümü birbirine zincir misali bağlı. O durum yaşanmasa, öbürü de yaşanmazdı. Onun içindir ki, hayatı bir armağan gibi düşünüp kıymetini bilmek lazım. Bu saat itibariyle gözlerden uzak, iç sesinizle arkadaşlık edebilirsiniz. Bu ses sizi yanıltmaz hiç merak etmeyiniz.
Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
 
Üst