• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
vds sunucu
Bu ve benzeri 20'den fazla sitemizde reklam vermek ve SEO desteği için foxserpco@gmail.com

32,000 SP (BP) Kahramanlar

Mr.Centrino

K U R T U V A Z
Yönetici
16 Tem 2014
1,805
6
38
Bursa
İsim
Melih

32,000 SP (BP) KahramanlarMOBILE LEGENDS:BANG BANG KAHRAMAN ALIM REHBERİ
Alpha

Alpha oldukça özel bir kite sahip melee bir şampiyon. En önemli özelliğiyse herhangi bir yeteneğini kullandığınızda Beta adlı bir tür alt-karakter de yardıma gelerek yeteneğin kullanıldığı alana saldırıyor. Bu sebeple olabildiğince bekleme süresi azaltacak şekilde hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Grock

Grock tabiri caizse “kale” gibi bir kahraman. Görüntüsünden de tahmin edeceğiniz üzere duvarlar ve engelleri oldukça etkili kullanabiliyor. Birine saldırmadan önce bir duvara yakın şekilde pozisyon alın ve ikinci yeteneğiyle başlayın. Ardından ilk yeteneği kullanarak rakibi yavaşlatın ve sonra işini bitirin!

Argus

Argus oldukça egzotik, melee bir savaşçı. Argus’u en eğlenceli yapan kısım Ölüm Meleği yeteneği. Bu yeteneği kullandığınızda 5 saniyeliğine ölümsüz oluyorsunuz ve bu süre boyunca verdiğiniz hasar, yetenek bittikten sonra size can olarak geri dönüyor.

Irithel

Irithel oldukça çok yönlü bir kahraman. Hızı ve vuruş gücüyle ön planda olduğundan eşyalarınızı buna göre hazırlamanızı tavsiye ederiz. İlk yeteneğini kullanarak rakibinizin zırhını delin ardından ikinci yeteneğiyle hızını azaltın ve işinizi bitirin.

Lancelot

Oyunun en güçlü vuruş gücüne sahip kahramanlarından biri olan Lancelot özellikle üçüncü yeteneğinin sağladığı özellikle oynaması oldukça keyifli kahramanlardan. Yetenek süresi boyunca hasar almayacağınızdan, tamamen kaba kuvvete odaklanabilirsiniz.


MOBILE LEGENDS:BANG BANG KAHRAMAN ALIM REHBERİ
Lapu Lapu

Sizi uyarmamız gereken nadir kahramanlardan olan Lapu Lapu’nun yetenekleri kavraması ve hatırlaması oldukça zorlu olan kahramanlardan. Ancak bir kez uzmanlaştığınızda kesinlikle ortalığı toz duman edebilirsiniz.

Lolita

Lolita’nın sahip olduğu kalkan sayesinde hayatta kalma olasığınız yüksek de olsa bu kalkanın sadece mesafeli otomatik saldırılara karşı çalıştığını unutmayın. Tüm yeteneklerini tam potansiyelinde kullanabilmek için oldukça fazla eşyaya ihtiyaç duyduğundan, maçların ilk dakikalarında savunma odaklı oynayarak hayatta kalmaya çalışmalısınız.

Harley

Harley oyunun en ölümcül büyücülerinden bir tanesi. İkinci yeteneği size hareket hızının yanında, ikinci kullanışınızda kaçış özelliği kazandırıyor. Eşyalarınızı düzenlerken kullanım süresi azaltma ve büyü hasarı gücü edinmeye çalışın.

Hylos

Hylos ihtiyacı olan mana yüzünden oldukça mühür ve eşya bağımlısı bir kahraman. Yeteneklerini kullanmak için mana yerine can kullanabiliyor olmanız bunu sürekli yapmanız gerektiği anlamını taşımıyor, aksine kullandıkça dezavantajlı bir duruma düşüyorsunuz.

Odette

Odette takım savaşları için muazzam bir kahraman. Can çekme ve kullanım süresi azaltma eşyalarıyla donattığınızda bir tank kadar hasar alabilir ve diğer yandan ciddi hasara sebep olabilir.MOBILE LEGENDS:BANG BANG KAHRAMAN ALIM REHBERİ
Helcurt

Helcurt’un pasif yeteneği sayesinde oyundaki en eşsiz kahramanlardan biri olmayı başarıyor. Öyleki rakibinizinin üzerinizde kullandığı her yetenek sonucunda silence yiyecektir, bu sebeple kombo yapmaları oldukça zor. Ancak kaçış ve vuruş seçenekleriniz sınırlı olduğundan sağlam bir stratejiye ihtiyacınız var.

Ruby

Ruby büyücü görünümlü bir savaşçı. Hem ikinci yeteneği hem üçüncü yeteneği rakibi kendine çekerek stunlıyor ve böylece tüm gazabınızı rakibe yıkmak için size süre doğuyor.

Johnson

Johson yüksek zırh ve büyü gücüne ihtiyaç duyan tank türü bir kahraman. Tank formunu aldığınızda ne kadar hızlı gidiyorsanız vuruşunuz o denli yüksek olacaktır. Bu sebeple kaçan rakiplerinizi kolayca yok etmek için üçüncü yeteneği oldukça kullanışlı.

Vexana

Vexana tüm gücü kontrolünüze alabileceğiniz oldukça ilginç bir büyücü. Yetenekleri eşya ihtiyacından bağımsız olarak oldukça güçlü vurabilse de eşyalarla tamamladığınızda hiç kimsenin kaçarı yok.

Gatotkaca

Siz hiç savaşçı gibi vurabilen tank gördünüz mü? Artık göreceksiniz. Gatot ile ne kadar fazla cana sahipseniz vuruş gücünüz o kadar artıyor. Fakat maçın ilk dakikalarında biraz defansif oynayarak eşyalarınızı tamamlamayı beklemeniz gerekiyor.
 
Üst