*Forumda Hack Programı Vermek yada Bu Tür Programlar Hakkında Yardım İstemek Kesinlikle Yasaktır.

*Koxp, Dupe,Çift Knightonline açma programları , Tektık ve Diğer İllegal Yöntem ile İlgili Paylaşım Yapmak yada Yardım İstemek Yasaktır.
*Forumda Arama Yapmadan Konu Açmamaya Özen Gösterin. Eğer Bulamadıysanız Konunuzu Açın.
*Paylaşım İçeriği Olmayan Açılış Tarihi Eski Konuları Uplamak Yasaktır.
*Açtığınız Konularda; Konu Başlıkları İçeriğini Yansıtmalı,Yansıtmazsa Konunuz Kilitlenir. Konu Başlıklarını Yardım Pls, Hey Yardım Edin, Yardım Eden Yok mu? Gibi Anlamsızca Yazmayın.


*Clan Arıyorum, Clanıma Adam Arıyorum, Beni Kasmak İsteyen Varmı vb. Tarzı Konular Açmak Yasaktır.
*İçeriği Asılsız Olan, Gerçeklik Payı Olmayan Kargaşaya Sebebiyet Verecek Topicler Açmak Yasaktır.
*["ID" ve "Password" Vermek ve İstemek Kesinlikle Yasaktır.
Açılan Konulara Kilit Pls, Kilitleyin Pls, Ban Pls, Kilit + Ban Pls Tarzındaki Mesajlar Yazmayın. Şunu Bilmelisiniz ki Sırf Siz İstediniz Diye ya da Siz Adama Gıcık Oldunuz Diye Konu Kilitlenmez. Kilit Gerekiyorsa Kilitlenir. Sizin Bu Tarzda Bir Mesaj Yazmanıza Gerek Yoktur..
Kural Dışı Konular Açılmışda Olsa Bir Forum Üyesinin Başka bir Üyeye Karşı Nezaket Dışı Konuşması Yasaktır. Örn: '' Sıktınız Artık Bu Konuların Yeri Burası Değil Artık Konu Açmayın!''. Konu Yazarını Uyarmak İstediğinizde Nazik Bir Dille Uyarabilirsiniz.


*Kesn/Premium/Goldbar Satış Reklamı yada Satan Yerlerin Sorulması Yasaktır.
Bölümü İlgilendirmeyen Oyunla Alakasız Konuları Açmak Mevzu ne Olursa Olsun Yasaktır.
*Bu İtem, Char Kaç Para Eder (coin, ytl) Tarzı Sorular Yasaktır.Bu Tür Sorularınızın Cevaplarını Oyun İçerisinde Rahatlıkla Bulabilirsiniz.


*"Yeni Server Ne Zaman Gelecek? "Dupe Wipe ne Zaman Yapılır? Yeni Patch Ne Zaman Gelir? gibi Gelecekten Haber İsteyen Sorular Sormayınız. Bu Tür Soruların Muhatabı Olabilecek K2 Çalışanları Forumumuzda İkamet Etmemektedir.

Tartışma ve Polemik Yaratacak Konular Açmak, Bireyler ve Clanlar Hakkında Kötü Konuşmalar Yasaktır. Sizin Kimseyi Küçük Düşürücü Alaycı Tavırlarla Konuşmaya Hakkınız Yok, Kişi Herne Olursa Olsun..! Burası Ermeydanı Değil Paylaşım Alanı..!

*Resim ve Video Paylaşımlarınızı "Resim ve Video" Alt Bölümünde Yapın. Bölümde Direk Paylaştığınız Resimler ve Videolar Kilitlenecektir.

Gelen Ticketleriniz yada Yollayacağınız Ticketler Hakkında Paylaşımlarınızı ve Yardım İsteklerinizi Ticket Yardım Bölümünde Yapınız.

*Char'larını Takas yada Satış Esnasında Hacklenmesine Yada Bir Nevi Hilelerle Kaybedenlerin Konu Açması Yasaktır. Bu Tür Hatalar Tamamen Kişinin Sorumluluğundadır.Yönetimi ve Knight Bölümündeki Kullanıcıları Hiçbir Şekilde İlgilendirmemektedir.
*Acil Müdahale Gerektiğini Düşündünüz Durumlarda Bölüm Moderatörlerine veya Online olan Yöneticiye Özel Mesaj Atınız.


*Pedal satışı tüm bölümlerimizde yasaktır.*Her ne nedenle olursa olsun Knight Online bölümlerinde download linki paylaşımı ban nedenidir link paylaşımını sadece bölüm modları yapabilir...

(Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

Spam,Flood yapmak yasaktır.
*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).


*Facebook sayfa/profil linki paylaşmak yasaktır.
Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz. Bunun için
butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.


*Kısaink.com sitesi haricindeki kisaltma ve yönlendirme link paylasimi yasaktır

Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir